Standardy

Domy projektu Sunset Nebušice nabízejí svým majitelům komfort i pohodlí v klidné lokalitě hlavního města. Již ve standardním vybavení jsou použita moderní řešení a kvalitní materiály, které plně odpovídají současným trendům.

V celém domě bude podlahové vytápění a okna s izolačním trojsklem.
Podlahové krytiny dodává firma Barkotex, sanitární keramiku a vybavení koupelen zajišťuje firma Ptáček, vstupní i vnitřní dveře jsou značky Vekra.

Domy jsou navíc navrženy v energetické třídě B – úsporná stavba, což jejich vlastníkům přinese výrazně nižší provozní náklady.

Vysoká kvalita použitých materiálů a standardního vybavení domu zajistí bezstarostný život na dlouhá léta.

Klientské změny

Budete-li chtít využít možnost klientské změny, zveme vás do klientského centra ProBydlení, kde můžete vše konzultovat se specialisty. Sídlí v prostorách Coral Office Parku na Nových Butovicích. Společnost ProBydlení zajišťuje pro developerské projekty kompletní služby v oblasti klientských změn s možností výběru standardních a nadstandardních materiálů i provoz klientského centra.
V rámci klientských změn zajišťuje ProBydlení úpravu interiéru tak, aby plně vyhovoval požadavkům a životnímu stylu klienta.

Váš nový domov zkrátka dokončíme na klíč podle Vašich představ.

Interiérový design

Chtěli byste se po převzetí domu stěhovat do kompletně zařízeného domova? S kuchyňskou linkou, barovým pultem, vestavěnými skříněmi, botníkem či úložným systémem v koupelně a poličkami pod umyvadly? Tak právě spolupráce s naší interiérovou konzultantkou takovou výhodu přináší.
Nabízíme vám možnost již v průběhu výstavby domu pracovat spolu s naší designerkou na jeho interiéru a vybavení od návrhu, zaměření a až po jeho výrobu a instalaci, a nastěhovat se tak do plně funkční domácnosti.
Paní Danielová má bohaté zkušenosti v oboru bytového konzultanta developerských projektů jako jsou FINEP, Daramis, Mota Engil. Spolupracuje s předními dodavateli vybavení interiérů od kuchyní až po osvětlení. Pomohla již stovkám spokojených klientů vytvořit a vybavit si jejich vysněný dům.
Proto může i vám pomoci vyřešit koncepci bydlení tak, aby bylo účelné, plně funkční, mělo estetickou hodnotu a v neposlední řadě vše proběhlo ještě před předáním klíčů od vašeho domu. Vytvořte si jednoduše domov.
email: ilona.danielova@email.cz

Naším partnerem pro individuální vybavení interiéru je firma Potrusil s.r.o.. Česká rodinná firma, která vyznává hodnoty kvality řemesla i materiálů a ctí poctivý přístup k výrobě, zaměstnancům i životnímu prostředí.
Více jak 30 let zkušeností s výrobou kuchyní a nábytku na míru, kvalitní materiály českých a německých dodavatelů a záruka až 5 let činí z firmy Potrusil spolehlivého dodavatele projektu.
Věříme, že unikátní řešení detailů interiéru, vysoká kvalita výroby a zpracování se stanou spolu se zvýhodněnými cenami za realizaci i pro vás symbolem domova a interiéru na celý život.

Pro sjednání schůzky nás neváhejte kontaktovat

tel.: +420 773 777 811

Poptávka z HP nebo Standardy