Uprostřed města i přírody

           

Z jedné strany obklopuje Nebušice přírodní rezervace Divoká Šárka, z druhé pak Les Hlásek. Snoubí se tu výhody klidného rodinného bydlení uprostřed přírody s pozitivy městského života.
Okolí je plné cyklostezek a turistických tras, vyrazit tak lze na dlouhé procházky, naučnou stezku Les Hlásek, Nebušickou vyhlídku, projížďku na kole nebo kolečkových bruslích.

Vše na dosah

               

Nebušice se pyšní veškerou občanskou vybaveností v okolí a dobrou dopravní dostupností do centra metropole. Za pět minut v Šáreckém údolí, za deset na metru Dejvická nebo nádraží Veleslavín a za třicet minut v centru Prahy. MHD linky č. 116, 161, 254 a 312 bezprostředně navazující na stanice metra A Bořislavka, příp. nádraží Veleslavín. Autem lze pohodlně za pár minut dojet na městský okruh.

Nadstandardní občanská vybavenost

               

Vysoká úroveň občanské vybavenosti je daná tím, že v blízkém okolí jsou situovány mateřské i základní české a zahraniční školy, dětská a workout hřiště, zdravotnická zařízení, centrum sociálních služeb, knihovna, pošta, policie a další občanské služby a servisy.

Volnočasový relax

               

Sportovní vyžití nabízí fotbalový klub, florbalový oddíl, tělocvičná jednota Sokol, tenisové centrum a škola bojových umění judo a jujitsu. Nebušice mají také svůj Jezdecký klub Gabrielka, sportovní a multifunkční halu, oddíl nohejbalu, či šachů

Kam zajít

               

V bezprostředním dosahu jsou restaurace, bary nebo kavárny. Vyrazit tu lze i za kulturou či historií, například na prohlídku Kostela svatého Cyrila a Metoděje, popřípadě za přírodní raritou Vizerkou.