Postup koupě

Ústní rezervace je nezávazná po dobu tří pracovních dnů. Podmínkou je uvedení jména klienta a jeho kontaktních údajů. Během ústní rezervace je potřeba uzavřít Rezervační smlouvu.

Písemná rezervace je závazná a vzniká uzavřením Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek činí 200 000 Kč a je součástí kupní ceny domu. Klient uhradí rezervační poplatek do 10 pracovních dnů od uzavření Rezervační smlouvy.

Smlouva o budoucí kupní smlouvě splátka ve výši 20 % z celkové kupní ceny do 10 dnů ode dne uzavření této smlouvy a doplatek celkové kupní ceny po započtení výše zmíněné splátky a rezervačního poplatku do 14 dnů po doručení výzvy o získání souhlasu s užíváním stavby.

Kupní smlouva přesně specifikuje předmět převodu a jeho cenu a uzavírá se mezi klientem a prodávajícím po kolaudaci a přidělení čísla popisného. Před podpisem Kupní smlouvy klient uhradí doplatek do výše kupní ceny.

Standardní platební podmínky

Ústní rezervace

3 dny

5

Písemná rezervační smlouva

Rezervační poplatek
200 000,- Kč

5

Smlouva o budoucí kupní smlouvě

20 % z kupní ceny
10 dní

5

Kupní smlouva

Podpis po kolaudaci
Doplatek do kupní ceny

?

Financování

Rádi vám poradíme, spolupracujeme s profesionály, tím vám usnadníme cestu k vašemu bydlení.

Financování – hypotéky s jistotou nejlepších podmínek

Víme, že zajištění výhodného financování je klíčové při koupi nemovitosti. Připravili jsme pro Vás proto nejúspornější hypotéku na pořízení nového bydlení, navíc bez zbytečného papírování. HYPOASISTENT Vám pomůže s výběrem produktu (porovnání sazeb, investiční hypotéky, hypotéky pro podnikatele, 90% hypotéky, aj.), poradí s výběrem typu úrokové sazby a pomůže s přípravou všech dokumentů. Zajistí také odhad kupované nemovitosti a komunikaci s katastrem a bankou.

Nabídku všech bank u nás naleznete pod jednou střechou a můžete využít speciální balíčky zvýhodněných podmínek pro klienty projektu:

• snížená úroková sazba
• bez poplatku za zpracování hypotéky
• možnost mimořádných splátek hypotéky
• zpracování odhadu kupované nemovitosti

Uvažujete-li o financování hypotékou, k rychlému orientačnímu výpočtu Vám pomůže hypoteční kalkulačka. Obraťte se na nás, diskrétně Vám poradíme a připravíme kalkulace možných variant Vaší hypotéky.

Ing. Luděk Havlíček
+420 739 329 904
havlicek@hypoasistent.cz