29. 2. 2024

Aktuálně z výstavby

Díky příznivému počasí práce pokračovaly i v zimních měsících. Domy první řady jsou již osázeny okny, pracuje se na vnitřních omítkách, podlahovém vytápění a interiérech. I domy z druhé řady rostou před očima a již se rýsuje finální podoba jejich hrubé stavby. Třetí řadu domů čeká pokládka základových desek.

11. 1. 2024

Snižujeme ceny domů

Snížení sazby DPH o 3 % body jsme promítli do cen všech nabízených nemovitostí. Nyní si tak můžete pořídit vlastní bydlení nebo dům na investici či pronájem za příznivější ceny. Aktuální nabídka zde.

15. 12. 2023

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a do nového roku 2024 všechno dobré, mnoho splněných přání a… třeba i nové bydlení

21. 11. 2023

Stavební práce pokračují

Počasí nám přeje a proto výstavba nového bydlení v Nebušicích pokračuje podle plánu. Domečky rostou před očima a začíná se rýsovat budoucí charakter tamějšího bydlení. Na konci obce s výhledem do zeleně, útulnost a pohoda.. zatím jsme stále na začátku, ale již za rok tomu bude úplně jinak..
Na to jak výstavba pokračuje se můžete podívat do galerie.

9. 9. 2023

Nové domy v prodeji

Spustili jsme prodej dalších domů z projektu Sunset Nebušice. Nyní můžete vybírat z domů, které mají okna z obývacího pokoje vedoucí na severozápad, ale také z těch situovaných na jihovýchod.. momentálně je v prodeji 10 domů s dispozicemi 4 + kk a 2 domy s dispozicí 5 + kk. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

13. 6. 2023

Spolupráce se společností ProBydlení

Pro realizaci klientských změn jsme navázali spolupráci se společností ProBydlení. Ta zajišťuje pro developerské projekty kompletní služby v oblasti klientských změn s možností výběru standardních a nadstandardních materiálů. Čím dříve si klient nemovitost pořídí, tím větší má možnost ovlivnit, jak bude vypadat. Nejčastěji jsou na žádost klientů měněny povrchy podlah, upravuje se vzhled i vybavení koupelny nebo rozvody instalací.

25. 5. 2023

Výstavba zahájena

Sunset Nebušice ožívá. Zahájili jsme přípravy pozemku pro výstavbu a přípravné práce jsou v plném proudu. Máme za sebou již hrubé terénní úpravy, oplocení stavby i výkop základových pásů. O dalším vývoji vás budeme pravidelně informovat.

8. 4. 2023

Prodejní místo

Prodejní místo projektu Sunset Nebušice jsme umístili do New living centra v Šafránkově ulici v Praze Stodůlkách.
Na ploše více než 7 000 m² najdete v pěti patrech přes 20 samostatných showroomů designových značek, kde si můžete prohlédnout budoucí standardní vybavení domu od firmy Barkotex, nebo si vybrat jiné, dle vašeho vkusu.
Přestože je toto místo poměrně daleko od samotné výstavby v Nebušicích, poskytuje komplexní nabídku dílčích dodavatelů, bezpečné parkování i snadný dojezd do centra klientských změn v Pro Bydlení.